{{featured_button_text}}

First Honor Roll

8th Grade

Evelyn R. Allison

Chloe I. Alwood

Sarah E. Barrett

Rylie M. Bauer

Danielle R. Beach

Bryce D. Bealer

Chloe M. Beil

Alexander R. Belanger

Jessalyn M. Belvel

Isaac M. Betcher

Max W. Biddle

Tara N. Bomleny

Chloe G. Bos

Megan E. Bowers

Aubrey J. Brumbaugh

Josephina M. Bull

Connor J. Coleman

Logan H. Corgan

Taylor J. Davis

Drayana R. DeBoef

Alexis N. DeFauw

Olivia M. Diericks

Cole R. Dowdal

Laney D. Dunker

Karson M. Emry

Reagan J. Erickson

Ethan A. Ernst

Emma L. File

Jaide G. Flowers

Reid D. Fontenoy

Johnna K. Fulcher

Londen R. Fulks

Tyler W. Gehl

Elijah R. Green

Zaria C. Greene

Kyle P. Guerrero

Tayt J. Hager

Rylie S. Hallendorff

Samantha F. Hancks

Peyton M. Hansen

Jacob J. Harris

Amelia K. Henkhaus

Karina L. Hodge

Jasmine J. Horne

Jack M. Hursman

Alicia M. Ibanez

Stella V. Johnson

Steven B. Johnson

Alexa M. Jolly

Alexandra C. Jones

Caidence M. Kies

Josiah D. King

Hope G. Krohn

Sierra M. Krueger

Jaelyn J. Lambin

Sarah A. Lawrence

Ian N. Leetch

Henry J. Lehman

Bristol R. Lewis

Mason H. Lovig

Jack B. Magerkurth

Alexis K. Manthe

Samuel A. McCleary

Victoria J. McCubbin

Emarie B. McDowell

Georgia K. McKelvain

Jordan A. Melchert

Adriana Y. Minnaert

Taylor R. Minnaert

Alexis L. Moore

Annalise E. Morris

Joseph S. Mroz

Andrew V. Nelson

Connor J. Nelson

Levi R. Neumann

Gavin D. Nienke

Ava N. Nightingale

Stacy L. Parsons

Alex D. Pauley

Josephine F. Peters

Calvin R. Pettit

Addison M. Pischke

Megan M. Plumley

Braeden M. Possin

River O. Poston

Rylie R. Preston

Chloe C. Reed

Joselyn A. Reisner

Isabella G. Ringberg

Samuel N. Robinson

Nathan A. Ryerson

Noah C. Schrader

Jordyn A. Sedlock

Kayla A. Simpson

Madison E. Skelton

Alex M. Slaymaker

Addison R. Smith

Easton D. Smith

Jack J. Snyder

John P. Snyder

Allison J. States

Ava G. Stebly

Emma E. Stone

Hanna E. Stroud

William A. Taylor

Micah B. Thoene

Daniel L. Thompson

Dennis M. Thompson

Keaton I. Thompson

Courtney L. VandeVoorde

Aubrey E. VanKerrebroeck

Delainey M. VanRycke

Annabelle M. Veloz

Nathan C. Venneberg

Eric H. Vergane

Samantha B. Watters

Jaden H. Weinzierl

Rylee M. Weinzierl

Tessa E. Wilebski

Emily A. Wilshusen

Emily A. Wilson

Ann J. Wirth

7th Grade

Thomas D. Allen

Hayes C. Apt

Carson R. Badgley

Jillian M. Beneke

Braden J. Boone

Brooke E. Boone

Carter D. Bull

Gwen E. Burbridge

Rafe S. Burton

Tyler S. Byrd

Thomas K. Carlin

Randy L. Chasek

Morgan H. Claerhout

Taylor G. Clark

Daniel E. Coleman

Brayden L. Combs

Isaiah Z. Conrad

Lynn M. Cotty

Caine T. Craterfield

Emma S. DeBaene

Olivia G. Dickey

Noah J. Disterhoft

Kaitlyn A. Dreifurst

Tyson C. Duda

Nathan S. Dunker

Mallory C. Dwyer

Addison G. Dykstra

Anah B. Easton

Brielle A. Ettore

Kevin J. Farrell

Allyson J. Ford

Abigail G. Frank

Jenna N. Freadhoff

Alyssa M. Gentry

Samantha N. Gerstel

Makayla A. Gray

Imogene S. Greene

William B. Hamerlinck

Isabella M. Haney

William T. Harridge

Alexis G. Hayes

Bryce F. Henderson

Ethan P. Herstedt

Kathryn E. Hogue

Caiya Y. Holke

Kodie L. Hudson

Carter A. Huizenga

Austin L. Hull

Claire T. Kehoe

April J. Kelley

Luke A. Maas

Kylie J. Maertens

Olivia A. Marshall

Carson A. McDaniel

Isabella G. McDaniel

Connor P. Mitchell

Hayden A. Moore

Samuel N. Mosbarger

Molly J. Neumann

Lauryn E. Newkirk

Carleigh J. Norton

Madison R. Ochs

Logan M. Palmer

Alysia A. Perez

Carmella E. Pettit

Reed R. Preston

Elizabeth A. Ramp

Jacob J. Rapps

Jackson R. Reade

Hunter M. Redell

Bailey A. Reuter

Giavanna R. Ritter

Madeline E. Roberts

Leah C. Roemer

Alex J. Sahr

Bryce K. Sanders

Grace M. Schilling

Katlyn A. Seaman

William D. Sheddan

Morgan L. Smith

Tristen K. Smith

Grace M. Sottos

Sidney C. Spindel

Hayden V. Spranger

Isabel R. Stroud

Paige N. Swain

Michael M. Swanson

Tanner M. Tarkington

Ella M. Traphagan

Taylor A. VanHoutte

Jackson B. VanHyfte

Kade M. VanOpdorp

Emma M. Veloz

Adam J. Weller

Ashlyn K. Williamsen

Kirsten E. Zimmerman

6th Grade

Luke W. Abrahamsen-Collins

Launa N. Anderson

Maddux B. Anderson

Mason W. Anderson

Kamden J. Ariano

Shane M. Bagby

Liliana J. Balluff

Brooklyn K. Banta

Lucy O. Barnhart

Rachael L. Bauer

William W. Baum

Mason J. Bealer

Sophia J. Bellagamba

Aaron A. Betcher

Brianna N. Bowles

Jackson C. Brumbaugh

Gage K. Buckallew

Avery R. Catour

Tyler A. Chamberlain

Sophia M. Clifton

Dylan P. Cotty

Dru A. Curcuru

Isabella M. Curcuru

Gauge A. Damewood

Dylan J. Davis

Elanor W. DeBlieck

Kaylie J. DeFauw

Emma G. Drockelman

Alayna R. Duckett

Grace R. Durian

Katelyn R. Durnell

Alan C. Eastburn

Kashen J. Ellerbrock

Kendall J. Ellerbrock

Chloe S. Elliott

Gwenivere S. Erickson

Addison R. Espe

Samantha M. Fender

Allison N. File

Isabella G. Fletcher

Cole R. Freeman

Kayci L. Freeman

Dylan J. Gehl

Caroline P. Girten

Zachary J. Goffe

AnnaBell M. Goodwin

Ella J. Green

Brady J. Hamer

Christian R. Haney

Lindsay J. Herington

Tyler D. Holtzen

Sydney A. Hoover

Devan T. Hornback

Keaton M. Hudson

Lily E. Johnson

Matthew E. Johnson

Max C. Johnson

Kingston A. Jones

Logan P. Jones

Keatin W. Juchcinski

Ayden D. Kane

Avery M. Kennedy

Hope A. Kuster

Rylan P. Lambert

Makenna R. Leigh

Julia R. Lewis

Kruiz J. Ludwig

Annalise L. Maxwell

Katelynn M. McMahill

Shelby K. Merrill

Zachary M. Montez

Madelyn M. Mooney

Patrick R. Murphy

Jacob A. Nelson

Sydney A. Nelson

Amber M. Newell

Kyah H. Newell

Bryce F. Nixon

Colin P. Orwig

Chase M. Palm

Dylan M. Pankey

Owen S. Parker

Jennifer J. Parsons

Jack W. Polowy

Kaleb D. Rahn

Antonio R. Ramirez

Allison L. Reade

Xzavier D. Reuter

Cooper R. Ries

Jeslen L. Rink

Keely M. Roberts

Benjamin M. Robinson

Cavence L. Rokis

Rachael J. Roodhouse

Ava D. Rusk

Rylie M. Rusk

Nile W. Ryerson

Kara Y. Sancken

Shay A. Schehl

Emilia R. Schmitt

Timothy J. Sebastian

Ava R. Sedam

Paxton A. Sherbeyn

Morgan R. Smith

Taylor A. Smith

Dylan C. Snell

Payton N. Snider

Addison L. Snodgrass

Avery A. Snook

Dyllan L. Staffeldt

Jacob Z. Stahl

Eric D. States

Charlie E. Stetter

Jacob C. Taylor

Lillian G. Taylor

Brenna A. Teerlinck

Kathryn C. VanDeWoestyne

Logan G. VanDeWoestyne

Bryson K. VanHoutte

Carter J. VanOpdorp

Olivia L. VanZuiden

Joseph K. Versluis

Jaylyn E. Wakenight

Angelicze P. Wendland

Dylan W. Whipple

Allison S. Wille

Kailee S. Williams

Abby E. Wilshusen

Braelyn A. Wyffels

Second Honor Roll

8th Grade

Whitney A. Anderson

Anika I. Bazor

Kiersta L. Beert

Emilie L. Bender

Christopher C. Cervantes-Neely

Emmerson C. Cooper

Janelle M. Corales

Matthew L. Daly

Will R. DeJohn

Logan P. Denney

Ashleigh N. DePorter

Caleb S. Durian

Gabriel O. Durnell

Kora B. Eng

Parker R. Espe

Sienna E. Frank

Charles A. Goffe

Brent L. Hansen

Conner L. Helke

Cael W. Hessler

Violet D. Hodgson

Grace M. Janecek

Amelia B. Jimenez

Alexander H. Jones

Addison G. Jorgensen

Alexander M. Krebs

Taylor L. Krueger

Sean J. Krull

Shane M. Lane

Kaylei J. Littig

Gage B. Mallum

Madielynn E. McMahill

Tyler S. Misfeldt

Sabrina N. Ochs

Richard L. Ramsay JR

Payton D. Salier

Madison L. Scott

Phoebe A. Shoemaker

Sydney E. Stanfield

Devan N. Sterling

Payton L. Stohl

Timothy J. Stohl

Nola M. Travis

Lauren P. VanDine

Seth E. Weeks

Lauryn R. Wildermuth

7th Grade

Jacob J. Adamson

Camden P. Ball

Raelyn K. Bjorkman

Russell C. Brown

Anna G. Calabria

Preston J. Cartwright

Saryna G. Ceurvorst

Trenton J. Chamberlain

Jill R. Corso

Morgan R. Cousins

Caleb J. Craterfield

Connor R. Dillie

Nolan J. Femali

Bretton A. Ferguson

Jason L. Foss

Liam C. Gephart

Carolanne E. Greene

Nolan K. Griffith

Macie K. Griseta

Caleb C. Hartman

Easton M. Hultman

Luke E. Johnsen

Regan L. Lesthaeghe

Corinne E. Mallum

Megan L. Malmstrom

Landon W. Marshall

Kay L. McAvoy

Kaydence D. McBride

Megan E. McClanahan

Brianna M. McGill

Cooper D. McKeag

Cole J. Miller

Jeron S. Neal

Celina R. Pena

Ashley L. Rickey

Thomas A. Sahr

Kaden K. Salisbury

Cooper X. Schaad

Madison L. Simms

Karrigan J. Smith

Ethan P. Specht

Morgann C. Steinert

Jacob L. Stout

Reese C. Swanson

Ella J. Toom

Amelia G. Vandemore

Skylar E. Wainscott

Christos J. Walters

Cole L. Williams

Cole R. York

6th Grade

Elizabeth C. Carlin

Amelia G. Carlson

Jaidah C. Cribbs

Dylon R. DeBoef

Jenna D. DeKezel

Carter C. DeSplinter

Elliot K. Doubet

Connor J. Douglas

Quinten R. Farrington-Hammond

Kaylee R. Floming

Chloe K. Fulcher

Cody V. Hensley

Jessica M. Hodshire

Malloree K. Humphrey

Devon S. Hurry

Leandro O. Ingoglia

Preston R. Jones

Savannah E. Kaiser

Owen M. King

Bailey L. Koning

Aislan C. Leetch

Brendan V. Lyford

Kayton G. Malzewski

Zachary J. Meier

Alexander M. Moe

Jackson M. Moore

Nickalus D. Morris

Kale M. O'Bryan

Lauren A. Powell

Dylan J. Randolph

Tristan S. Robinson

Olivia L. Seei

Bryson D. Splear

Nathanial G. Stees

Matthew H. Stiles

Natalie M. Tank

Rachel L. Thacker

Anna G. VanKlaveren

Stormie R. Wancket

Gavin J. Wates

Joellen M. Weimerskirch

Blake T. Welge

Kaylee F. Wood

0
0
0
0
0

Load comments