1st tee

6:45 a.m.: ANDREW LANDRY/SCOTT BROWN: Larry Wash, Charles Moskowitz, Tom Norton, Glenn Cherepovich 

6:55 a.m.: BEAU HOSSLER/MARTIN PILLER: Russ Larson, Greg Ruggles, Marc Engels, Doug Palmer 

7:05 a.m.: LUKE DONALD/BILLY HURLEY III: Michael Miller, Mike Taggart, Beau Brandt, Randall Wisenbaker 

7:15 a.m.: CHARLES HOWELL III/JOHNSON WAGNER: James Field, Kevin Miller, Dale Anderson, Ted Crowe 

7:25 a.m.: TED POTTER, JR./DAVID HEARN: Dennis Muszalski, Toshiyuki Hasegawa, Yasuhito Nakai, Naoki Yamakaji 

7:35 a.m.: JOHN SENDEN/ J.T. POSTON: Dustin Lynch, Thomas Haas, Donald Swanson, Bryan Barthelmess

7:45 a.m.: NICK WATNEY/SHAWN STEFANI: Thomas Hoover, Bruce Roberson, Peyton Womble, Kevin Gryder 

7:55 a.m.: BRIAN STUARD/ADAM LONG: Bill Buckles, Ken Arlinghaus, Ed Bulach, Justin McCartney 

8:05 a.m.: KELLY KRAFT/MATT EVERY: Luke Chandler, Roy Bowen, Andrew Brazier, Adam Hass 

8:15 a.m.: TROY MERRITT/KYOUNG HOON LEE: Collis Jones, Art Collins, Phil Tuning, Denver Caldwell 

8:25 a.m.: RYAN MOORE/MICHAEL THOMPSON: Mike Gause, Justin Yepsen, Dean Werries, Jerry Garcia 

8:35 a.m.: RYAN PALMER/BEN SILVERMAN: Dwayne Boyd, Rodney Grogan, Pepper Beckman, Jack Muirhead 

8:45 a.m.: BRIAN HARMAN/ TYRONE VAN ASWEGEN: Derek Dummermuth, Richard Dummermuth, Chip Chaon, Ben Sturgell

10th tee

6:45 a.m.: AUSTIN COOK/NICK TAYLOR: Kelly Granatier, Brent Coffey, Ray Mancinelli, Beau Perkins 

6:55 a.m.: RYAN ARMOUR/CHAD CAMPBELL: Dan Kettler, Nick Jiannas, Jason Tucker, Steve Meriam 

7:05 a.m.: BRICE GARNETT/LUCAS GLOVER: Tim Merrett, Dennis Lenahan, David Gigandet, Bill Boltz

7:15 a.m.: PETER UIHLEIN/DEREK FATHAUER: James Hanerhoff, Robert Kaleta, Faith Egenolf, Michael Walters 

7:25 a.m.: DANIEL BERGER/TALOR GOOCH: Dan Rupprecht, Mark Rupprecht, Tom Rupprecht, Paul Rupprecht 

7:35 a.m.: WHEE KIM/DAVID LINGMERTH: Kevin Manning, Colin Loew, John Alexander, David Shannon 

7:45 a.m.: BRONSON BURGOON/DENNY MCCARTHY: Thomas Osborn, Robert Osborn, John Swanson, Trent Bertholet 

7:55 a.m.: JOEL DAHMEN/ SUNGJAE IM: Tom Garton, Mike Galliart, Arun Kumar, Chris Geigle

8:05 a.m.: SCOTT STALLINGS/JOAQUIN NIEMANN: David Meyer, Jeff Musser, Mike Ternes, Griffin Jones 

8:15 a.m.: TOM HOGE/MACKENZIE HUGHES: David Thorne, Samuel Tippit, Tory Williams, Don Bailey 

8:25 a.m.: KEVIN TWAY/CAMERON CHAMP: John Watson, Kharynton Beggs, Katelyn Harris, Mombo Ngu 

8:35 a.m.: SEPP STRAKA/BEN CRANE: Joel Murray, Gregg Ontiveros, Matteo Burr, Bob Marriott 

8:45 a.m.: JASON KOKRAK/TOM LOVELADY: Alec Hogle, Johnny Walton, Drew DeLaney, John Dodson 

1st tee

12:20 p.m.: MICHAEL KIM/NATE LASHLEY:  Samuel Allen, Brant Allen, Jay Monahan, Sean McGuire 

12:30 p.m.: ZACH JOHNSON/ROBERT GARRIGUS:  Michael Minteer, Dana Lynch, Mark Bieri, James Sears 

12:40 p.m.: HO SUNG CHOI/TIM HERRON: Kyle Cain, Randy Weiss, Jeff Babb, Chris Peterson 

12:50 p.m.: JHONATTAN VEGAS/ADAM SCHENK: Stephen Malloy, Brian Lalonde, Louis Slavin, David Cruz 

1:00 p.m.: RUSSELL HENLEY/PETER MALNATI: Mark Barthel, Tom Gray, Tom Scherzer, Thad Martin 

1:10 p.m.: VIKTOR HOVLAND/BOO WEEKLEY: Bruce Hahn, Jeff Hagedorn, Steve Dale, Vaughn Huey 

1:20 p.m.: JASON DUFNER/MATT JONES: Scott Rome, Hugh Andre, James Jewell, Mike Underwood 

1:30 p.m.: TREY MULLINAX/ROGER SLOAN: James Shafer, Chris Larson, Dan Shultis, Jeremy Carroll 

1:40 p.m.: MATTHEW WOLFF/BILL HAAS: Clint Hughes, Shane Robbins, John Sharp, Mike Kanaday 

1:50 p.m.: HAROLD VARNER III/SEBASTIAN MUNOZ: Adam Tschetter, Troy Parker, Kevin Champion, Keith Record 

2:00 p.m.: RICHY WERENSKI/HANK LEBIODA: Colin Kronfrost, Mark Tupper, Zach Isaacs, Dan Mitz 

2:10 p.m.: SEAMUS POWER/SCOTT LANGLEY: Jim Connell, Patrick Whiteside, Tim Kaufman, Stu Senska 

2:20 p.m.: KYLE STANLEY/RYAN BLAUM: Luke Gakstatter, Doug Keer, Dick Donati, Ryan Mamer 

10th tee

12:20 p.m.: PAT PEREZ/BUD CAULEY: John Lagemann, Spencer Hilton, David Gill, Kody Key 

12:30 p.m.: STEWART CINK/NICHOLAS LINDHEIM: Richard Pennza, Steve Lotz, Garry Francis, Randy Swanson 

12:40 p.m.: SATOSHI KODAIRA/SAM BURNS: Lance Whorton, Jeramie Guy, Kirk Tyler, Russ Schwartz 

12:50 p.m.: DANNY LEE/WYNDHAM CLARK: Ben Schmidt, Bruce Glasco, Jerramy Hainline, Matt McIntee 

1:00 p.m.: OLLIE SCHNIEDERJANS/CAMERON TRINGALE: Wade Litton, Mike Sturdivant III, Marshall Stewart, Charles Chilcutt 

1:10 p.m.: ANIRBAN LAHIRI/MARTIN TRAINER: Carlos Aragones, Mats Hultman, Johan Bengtson, Erik Magnusson 

1:20 p.m.: SAM RYDER/CHRIS STROUD: Pierre Guyot, Charles Hunsucker, Brian Klapp, Al Kline 

1:30 p.m.: BRANDON HARKINS/CARLOS ORTIZ: Edward Dobbs, Jeff Herkert, Mark Germain, Ricardo Vega 

1:40 p.m.: ALEX CEJKA/ZACH SUCHER: Paul Reitz, Jeff Sloan, Michael Van Houweling, Matthew Van Houweling 

1:50 p.m.: TYLER DUNCAN/WES ROACH: Tom Budan, Larry Jones, Hugh Thompson, Brent Johnson 

2:00 p.m.: MARTIN LAIRD/ROBERT STREB: Jay Lemon, Jack Lemon, Stephen Decker, Ross Phillips 

2:10 p.m.: VAUGHN TAYLOR/DOMINIC BOZZELLI: James Minor, Aidan McDonnell, Jesper Wraae-Bess, Ríkhardur S. Bragason 

2:20 p.m.: SAM SAUNDERS/JONATHAN BYRD: Tim McClimon, Brian Bytnar, Mike Huskey, Benjamin Palmer 

0
0
0
0
0

Load comments